Про проблему небепечного перевезення пасажирів йшлось на прес-конференції

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

А ось під час іншої - онлайн-конференції, заступник голови полтавської облдержадміністрації Віктор Шадчнєв головну увагу журналістів звернув на проблему небезпечного перевезення пасажирів. Нелегальних перевізників, запевняє чиновник, попереджали вже неодноразово, крім того проводять рейди та профілактичні заходи, втім проблема у таких спосіб не вирішується. Як, на думку представників влади, можна змінити ситуаціяю - знають наші кореспонденти.

Представники обласної влади вирішили змінити концепцію розвитку туристичної галузі Полтавщини, і на 2013 рік запланували активно «просувати» область на території Російської Федерації. Про це під час спілкування із журналістами розповів заступник голови полтавської облдержадміністрації Валерій Шадчнєв.

/ Віктор Шадчнєв, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації

У березні ми збираємось взяти участь у виставці на Червоній площі у Москві, де будуть представлені 180 країн світу. Ми готуємося дуже посилено і там представлені будуть тільки Буковель, Трускавець і ми, Полтавська область./

Для цього уже зустрілися із представниками провідних туроператорів та керівниками санаторних закладів, від яких отримали повну підтримку та згоду на участь у культурних заходах, говорить Валерій Шадчнєв. Таким чином чиновники хочуть розвивати партнерство бізнесу та влади, плюс - за можливості, економити кошти обласного бюджету. Обговорили учасники прес-конференції і проблему аварійності на полтавських дорогах. Так, протягом останнього часу у ході профілактичних заходів перевірили 5 тисяч транспортних засобів і виявили більше восьми сотень порушень. Найбільше непокоят представників обласної влади нелегальні перевізники: їх транспортні засоби не розраховані для безпечного перевезення пасажирів, а тільки прилаштовані для цього.

/ Віктор Шадчнєв, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації.

У чому проблема: коли трапляється аварія, а у них сидіння аби як прикручені, то вони, наче гармошка і давлять людей, як скорлупу. Якщо у звичайних автобусах ще є шанс вижити, то у таких - он скільки людей і гине постійно./

Вирішити цю проблему, переконаний Валерій Шадчнєв, можуть на вищому рівні, якщо офіційно заборонять так звані спринтери та встановлять надзвичайно високі штрафи за недотримання правил перевезення пасажирів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію