У 2012 році рівень злочинності на території міста Полтави зменшився на 10%

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FKukdoJRhWxnG

А ось кожний третій скоєний злочин залишився не розкритим. Так у четвер про роботу органів прокуратури у минулому році звітував під час прес-конференції прокурор Полтави Андрій Стойка.

У 2012 році кардинально змінилася система кримінального судочинства України. А це, у свою чергу, вплинуло на вдосконалення діяльності прокуратури, говорить прокурор Полтави Андрій Стойка.

/ Андрій Стойка, прокурор Полтави

Зокрема, внесені новели щодо порядку проведення перевірок виключно за постановами, передбачено уніфікований документ прокурорського реагування - подання, конкретизовано порядок здійснення представницької діяльності прокуратури. У той же час посилено відповідальність за невиконання законних вимог прокуратури, забезпечено доступ до баз даних органу контролю./

Минулого року, розповів Андрій Стойка, вдалося стабілізувати кримінальну обстановку у місті. Так, рівень злочинності у Полтаві зменшився на 10 відсотків. Причому - у всіх трьох районах міста. Зокрема менше скоїли у 2012-му тяжких злочинів, таких як умисні вбивства та пограбування.

/ Андрій Стойка, прокурор Полтави

Проте, зросла кількість розбійних нападів. Прорахунки в протидії окремих видів злочинів призвели до збільшення умисних підпалів, хуліганських дій в Октябрському та Київському районах, зросли факти навмисного заволодіння транспортними засобами у Ленінському районі./

Що ж стосується перебігу розслідування резонансних вбивств валютчиків у Полтаві, прокурор Полтави відповів, останні нині під наглядом прокуратури області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію