Робота соціальних патрулів та мобільних пунктів обігріву - лише невелика частина здобутків полтавських рятувальників

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Про це йшлося на зборах, присвячених підсумкам роботи Полтавської територіальної підсистеми цивільного захисту за 2012 рік. Але, як зазначають МНС-ники, їм ще є над чим працювати у 2013-му.

Загалом у минулому році полтавські рятувальники працювали злагоджено та оперативно, говорить заступник голови Полтавської облдержадміністрації Борис Галушко. Як наслідок цього - позитивні показники зі зменшення кількості загиблих в області.

/ Борис Галушко, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації

Ми маємо зменшення практично по всіх показниках кількості загиблих від різного роду випадків. Ми маємо зменшення нещасних випадків, зменшення пожеж. Для нас це дуже важливо./

Позитивну оцінку роботі полтавських рятувальників надав і заступник директора Департаменту управління рятувальними силами МНС України Петро Коротинський. Останній наголосив: працювати із Полтавщиною доводиться часто, а оцінювати результати їхньої робити майже кожного дня.

/ Петро Коротинський, заступник директора Департаменту управління рятувальними силами МНС України

Полтавщина - це фактично центр України, через який пролягають і транспортні маршрути, і водні маршрути, і залісеність в пожежонебезпечний період, коли на території виникає багато проблемних питань. Тобто нам з Полтавщиною доводиться працювати постійно./

Утім, незважаючи на позитивні результати, проблемною залишається ще низка питань, зазначає Борис Галушко. У поточному році посилена робота проводитиметься з реагування на наслідки повені, пожежонебезпеку в лісах, попередження загибелі людей на воді.

/ Борис Галушко, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації

Гостро стоїть питання з використанням газу у побуті і отруєння чадним газом. Для нас ця проблема дуже гостра і ми будемо у цьому році ще більш серйозніше працювати націлювати всі підрозділи, щоб цей показник смертності у нас зменшувався. /

А вирішуватиме відтепер ці проблеми Державна служба з надзвичайних ситуацій. Саме таку назву після реформування матиме відповідне міністерство. Зміни, запевняє Петро Коротинський, перш за все полягатимуть у тому, що Державна служба з надзвичайних ситуацій переходить у підпорядкування Міністерства оборони. Проте її функції залишаться незмінними.

/ Петро Коротинський, заступник директора Департаменту управління рятувальними силами МНС України

Ми як залишилися відомством, яке вирішує в комплексі питання щодо рятування, запобігання і надання допомоги людям, так ми і продовжуємо ними займатися. Ніхто з нас їх не знімав./

Таке реформування, переконує Петро Коротинський, піде на користь відомству, а спільна з Міністерством оборони робота сприятиме більш ефективному результату.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію