Із нами комунальники грають у гру мільйонів, або просто відфутболюють

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/r674OqVSgP9xw

Це мешканці вулиці Леваневського,12 так говорять про аварійний дах свого будинку. Люди розповідають: власними силами зробили все, що могли, а відписки від комунальників наскладали вже цілий стос за кілька років.

До цього будинку по вулиці Леваневського ми приїздимо вже вчетверте за останні три роки. Про проблему 12-го будинку вже відомо 2-м журналістам і 3-м операторам. Однак, попри звернення тутешніх мешканців до редакції нашого каналу, в управлінні житлово-комунального господарства їх досі не почули. Проблема залишається відкритою – невідремонтований дах.

/Наталія Петрівна, мешканка будинку по вул.Леваневського,12

Підставляємо і на горищі, і вдома, і тази, і ганчірки, бо тече скрізь, і в коридорі, і в квартирі./

Тож весни, невесело жартують люди, тут не чекають. Бо із бажаними для пересічних громадян плюсами за вікном у них підуть нові візерунки на стелі і нові літри талої води.

/Наталія Петрівна, мешканка будинку по вул.Леваневського,12

А тут у кожній квартирі живе інвалід, є і учасник бойових дій, а так виходить, що ми нікому не потрібні, а у кожній квартирі тут своє горе./

/Лариса Сергіївна, мешканка будинку по вул.Леваневського,12

В цьому будинку із семи квартир лише в одній немає інваліда. А в інших є і по кілька - інвалід війни, інвалід 2-ї групи, інвалід із дитинства. Все, що ми могли, вже власними силами ми зробили, але дах ми зробити не можемо./

Не інакше як знущанням люди це не називають, особливо, зважаючи на те, що після одного із наших візитів у 2011 році комунальники пообіцяли – дах відремонтуємо.

/Лариса Сергіївна, мешканка будинку по вул.Леваневського,12

Нам обіцяли - гроші виділять і відремонтують. Однак вже 2 роки пройшло, і ситуація стає лише гірше. Он воно вже сунеться, і далі буде іще гірше./

Яким числом буде датованих наступний обіцяний ремонт – для людей загадка. У єдиному міському ЖЕДі про проблему знають і зі свого боку обіцяють максимально сприяти виконанню ремонту за означеною адресою у поточному році – надсилатимуть відповідне звернення до управління ЖКГ. Втім, 100% гарантії не дають, оскільки знову ж таки – все спирається на обсяг виділених коштів на цей вид робіт.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію