Дільничні міліціонери роздаватимуть полтавцям свої візитівки

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Cw3C7vpggPA8r

Щоб покращити свою роботу «на місцях» та заручитися підтримкою, а головне – довірою з боку громадян – міліціонери вирішили ближче познайомитися із тими, кого захищають. Тож, нічого дивного, якщо протягом наступних трьох місяців до вас у двері подзвонить дільничний інспектор та вручить візитівку зі своїм номером телефону.

Всього у Полтавській області працює близько 400 дільничних, у Полтаві їх 72. Згідно з Положення про службу дільничних інспекторів міліції, усі права та обов'язки цих правоохоронців викладені на кількох сторінках Наказу Міністерства внутрішніх справ України. Коротше, що повинен робити ваш дільничний міліціонер, розповідає речник УМВС у Полтавській області Юрій Сулаєв.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Він повинен знати все. Надати пораду, провести бесіду. Навіть купити хліба, якщо потрібно бабусі чи дідусю. Тобто, надавати практично максимум допомоги населенню, тим, хто її потребує/

Тобто, в першу чергу, теоретично, дільничний – це такий собі супер-герой, який всім допомагає та все знає. На жаль, практично – його не знає ніхто. На питання наших журналістів про ім'я чи хоча б зовнішність свого дільничного міліціонера, жодної ствердної відповіді почути так і не вдалося.

/Бліци

- Ні. - Бачили його? - Також, ні.

- Ні, навіть не уявляю.

- Не знаю. - Знаєте, як він виглядає? - Ні.

- Не знаю, а що є ті, хто знає? По-моєму, їх зараз ніхто не знає. Коли я був молодий, дільничний знав усіх, хто де живе, хто сидів чи не сидів у тюрмі. Зараз такого немає. По-моєму, міліція не тим займається/

Ймовірно, щоб не чути таких нарікань від громадян, а головне, щоб покращити профілактику злочинності шляхом покращення роботи дільничних, полтавська міліція вирішила познайомити своїх інспекторів із громадянами.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Дільничний сам прийшов до людей, поспілкувався, поцікавився, як там ситуація в районі, чи все спокійно, хто заважає, з ким треба провести профілактичну бесіду. Тобто лише у спілкуванні з людьми можна дізнатися про проблему і надати їм конкретну допомогу – в цьому і заключається оцей захід, який буде присвячений врученню візитівок зі своїми контактними телефонами/

Візитівки зараз у стадії розроблення, продовжує Юрій Сулаєв. Та вже найближчим часом дільничні особисто вручать їх усім мешканцям своїх районів. Крім того, буде продовжено практику їз розміщенням бігбордів із зображеннями міліціонерів та їх контактними номерами телефонами по місту. А як підсумок – упродовж року згідно з графіками ці правоохоронці ще й прозвітуються про свою роботу перед місцевою громадою за участю керівників місцевої міліції та органів місцевого самоврядування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію