Герої нашого наступного сюжету, якщо вірити рекламі, окрилюють і дають неймовірного заряду енергії

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/kQJCrFz8gPA9R

А коли послухати лікарів, то, виявляється, все навпаки: ці напої безжально вбивають серцево-судинну та нервову системи людського організму. В одних країнах енергетичні напої взагалі заборонені, в інших – їх продають як лікарські засоби. В Україні так звані енергетики з'явилися відносно нещодавно, придбати їх можна без особливих проблем. Чи споживають полтавці ці напої, з якою метою та що взагалі про них знають – досліджували Інна Безугла та Сергій Сепітий.

Одним не вистачає сил, аби виконати більше роботи, іншим, щоб не заснути на дискотеці до ранку, а комусь просто стало цікаво. З різних причин люди пробують чи регулярно вживають енергетичні напої, або так звані енергетики. У лікарів на це – своє бачення.

/Любомир Ткач, лікар-кардіолог станції швидкої медичної допомоги

Замість відпочинку вживати якісь засоби, що містять кофеїн, адреналін і таке інше, тобто, стимулюючі засоби, – ні до чого доброго це не призводить. Це не природньо, і організм може від цього тільки постраждати/

Полтавську молодь енергетиками не здивувати. Вони про ці напої чули, дехто пробував. А з усіх перехожих, з якими нам вдалося поспілкуватися, виявилося, що ставляться до енергетичних напоїв, в основному, не дуже позитивно.

/Бліци полтавців

- Коли за кермом, то можна, тоді спати не хочеться.

- Негативно, це хімія. Одного разу пробували, коли їхали на море. Потім так собі було.

- Багато чули і про смерті, і дуже воно енергетичне. Сам не пробував і не збираюсь.

- Вживали, але в невеликих кількостях. Знаю, що це погано на здоров'я впливає, бо містить багато хімічних речовин, наприклад, кофеїн.

- Більше не вживаєте?

- Ні/

Фахівці радять не вживати більше двох баночок енергетичних напоїв, не змішувати його з алкоголем, кавою та ліками. Краще збадьоритися зранку контрасним душем, зробити зарядку та поснідати фруктами й овочами. Або випити чашку натурального чаю чи кави на противагу невідомій суміші у банці.

/Любомир Ткач, лікар-кардіолог станції швидкої медичної допомоги

Синтетична стимуляція організму шляхом вживання так званих енергетиків призводить до швидкого виснаження, появи збоїв у нервовій регуляції, серцево-судинної системи/

У деяких європейських країнах енергетики повністю заборонені у продажу, в інших їх можна придбати тільки за рецептом лікаря в аптеці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію