Полтавці незабаром зможуть спробувати 8 нових видів хлібопекарської продукції

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/U_K-7PXigPCxC

Наприкінці тижня на базі державного підприємства «Полтавастандартметрологія» відбулося перше у цьому році засідання дегустаційної комісії. Що новенького жителі області найближчим часом зможуть придбати у магазинах та як вже оцінили цю продукцію фахівці – далі у нашому сюжеті.

На розсуд обласної дегустаційної комісії представили 8 нових видів продукції 5 хлібопекарних підприємств Полтавщини. Під час першого у 2013-му засідання дегустаторів оцінювали якість кондитерських виробів та хліба.

/Алла Миронова, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»

Звичайно, за смаковими якостями, будемо дивитися, що в рецептурі. Якщо це нова продукція, подивимось, яким чином вплинули на якість використані інгрідієнти, чи сподобається це споживачеві/

Дегустація нагадує захист продукції: представники підприємств детально розповідають про склад продукту, сировину, з якої його виготовили, і навіть яким чином. Перевіряючих особливо цікавить термін придатності та наявність домішок, адже ці показники, кажуть фахівці, допомагають головним чином визначити безпечність продуктів.

/Алла Миронова, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»

Все залежить і від цінової характеристики. Чим більше інгрідієнтів, наприклад, курага, чорнослив, тим воно впливає на собівартість продукції. Але у цієї продукції теж є свій споживач/

За результатами дегустації, 8 продуктів допустили до випуску у продаж, а два відправили на доопрацювання. Останні також поставлять на масове виробництво після усунення виявлених недоліків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію