Відповідальність у квадраті: і компенсація збитків, і за грати

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KIvDMHKIgPBzW

Телефонному терористу, який у серпні минулого року підняв на вуха всі контролюючі служби дзвінком про замінування, винесений і набув чинності вирок Київського районного суду міста.

Набув чинності вирок Київського районного суду Полтави стосовно чоловіка, який у серпні минулого року зателефонував на номер «101» і анонімно повідомив про замінування будинку.

Після прибуття за вказаною адресою співпробітників СБУ, УМВС, МНС було встановлено, що повідомлення про небезпеку вибуху було неправдивим. Того ж дня правоохоронці затримали і самого жартівника. Пояснити причину свого протиправного вчинку 41-річний громадянин так і не зміг.

Рішенням суду особу, яка здійснила анонімне повідомлення про замінування, визнано винною у скоєнні злочину за ч.1 ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального Кодексу України і призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі. Крім цього, суд задовольнив цивільний позов правоохоронних органів до вказаного громадянина про відшкодування ним завданих збитків на загальну суму майже 8 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію