За минулий рік до Пенсійного фонду надійшло понад 7 мільярдів гривень

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Упродовж минулого року середній розмір пенсійної виплати на Полтавщині зріс більше ніж на 200 гривень і станом на 1 січня сягнув 1368 гривень. Найвищі середні розміри пенсій – в Комсомольську, а найнижчі – в Семенівському та в Чорнухинському районах.

Протягом 2012 року з усіх джерел фінансування до бюджету Пенсійного фонду області надійшло 7 мільярдів 729 мільйонів гривень, які спрямовані на пенсійні виплати майже п'ятистам тисячам мешканцям Полтавщини. Підгрунтям такого позитивного результату, зазначає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду Олександра Гаркавенко, стала сплата єдиного соціального внеску.

/Олександра Гаркавенко, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Фонд оплати праці зріс на 16,5%, збільшення його відбулося на 1 млрд.789 млн. гривень. І середня зарплата збільшилася на 335 гривень/

На 1 грудня минулого року заробітна плата становить 2670 гривень. Найвища вона, продовжує Олександра Гаркавенко, в нафтогазовому комплексі – 5 тисяч 200, у підприємствах промислового сектору – 3 тисячі 300 гривень та у сільськогосподарському виробництві вона становить 2 тисячі 230 гривень. Та крім надходжень до Пенсійного фонду, зазначає спеціаліст, протягом року вони вирішували і певні проблеми.

/Олександра Гаркавенко, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Є іще така дуже негативна тенденція. Платники збільшили заборгованість по єдиному внеску. В нинішньому році – це збільшення на 10 мільйонів/

Протягом 2012 року Пенсійний фонд зробив 11 масових перерахунків виплат, тому розмір пенсії змінювався майже щомісячно і на 1 січня він вже становить 1368 гривень. Взагалі ж щомісячно на виплату пенсій і допомоги в області направлялося близько 630 мільйонів гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію