Триває застій на ринку нерухомості

Як зізнаються ріелтори, угод катастрофічно мало. На полтавському вторинному ринку житла пропозиція вже втричі перевищує попит.

Активізація ринку нерухомості очікується у вересні. Сьогодні квартири якщо і продаються, то за цінами, які значно нижчі, заявлених в оголошеннях. Трапляється, що продавець, який хоче терміново продати квартиру, може збавити ціну до 20%.

Полтавські ріелтори виділяють чотири різновиди нерухомості: елітне житло престижних і екологічно чистих районів міста з підземним гаражем, а також якісне, типове та відносно дешеве - до останнього відносять так звані "хрущовки" та "брєжнєвки". Вони будуть дешевшати до вересня, кажуть ріелтори. Та й взагалі застій на ринку нерухомості буде продовжуватися все літо. Продавці, які бажають продати квартири в цю пОру, повинні знизити ціни, зазначають ріелтори. Якщо так трапиться - загальноміський рівень цін на житлову нерухомість до кінця місяця може "присісти" ще на 2-3%. Бо на вторинному ринку житла пропозиція вже втричі перевищує попит.

Стрічка новин