Полтавській музичній школі імені Платона Майбороди у 2013 році виповнюється 75 років

У відеоархіві знаходяться 7 сюжетів з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4
5) Сюжет №5
6) Сюжет №6
7) Сюжет №7

Хоча офіційно заклад було засновано 1 вересня, святкування ювілею розпочали вже в січні і збираються відзначати впродовж всього року. Перший захід, а за сумісництвом – і першу для музичної школи фотовиставку – відвідали Альона В'язнікова та Максим Мовсесян.

Полтавська дитяча музична школа №1 імені Платона Іларіоновича Майбороди була відкрита 1 вересня 1938 року, тоді там працювали тільки два класи: фортепіано та скрипки. У 2013-му у закладі працює вже вісім відділів, навчається понад 750 учнів. А школа відзначає свій 75 день народження. З нагоди поважного ювілею, говорить керівник колективу ударних інструментів «Живі барабани», а за сумісництвом - і директор закладу Євген Дудник - святкувати вирішили цілий рік. А розпочали із безпрецендентного для музичної школи заходу - фотовиставки.

/Євген Дудник, директор Полтавської музичної школи №1 ім.П.Майбороди

Цю плеяду свят розпочинає фотовиставка, вона розпочинає свята, присвячені 75-річчю. Я хочу сказати, що це - перша виставка музичної школи. До цього дня їх не було. Це спільна виставка із нашими друзями, фотографами Іллєю і Сергієм Назаркіними/

Всього на виставці представлено 75 робіт, які фотохудожники зробили впродовж останніх п'яти років. Сергій Назаркін розповідає: спочатку знімав учнів та викладачів музшколи по завданню редактора газети, де він працює, а згодом - за велінням власної душі.

/Сергій Назаркін, фотограф

Мене дуже вразило, коли я подивився, як діти і професіонали на народних інструментах грали твори «Бітлз», імпровізували, грали джаз. Це так класно, така енергетика, не фанера, а жива музика. Це перше. І коли я подивився на Полтавській битві з «Джим Сейшн», як вони імпровізували, я зрозумів, що ще рік-два, і треба фотовиставкою розповісти про музичну школу/

Фотовиставку, присвячену Полтавській музичній школі №1, можуть побачити всі охочі у Галереї мистецтв, у залі дитячої творчості імені Саші Путрі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію