Правоохоронці області розповіли, яким для них був 2012

В обласному управлінні Міністерства внутрішніх справ України у Полтавській області сьогодні обговорювали результати роботи у минулому році. Очільник правоохоронців Едуард Федосов спілкувався із журналістами під час прес-конференції. Про досягнення за 2012-й і пріорітети у 13-ому році – наш наступний матеріал.

Ще на початку прес-конференції із журналістами очільник УМВС області Едуард Федосов підкреслив, що хоче почути критику від представників ЗМІ про свою роботу та діяльність правоохоронців вцілому. Усе це для того, аби покращувати роботу. Так рейтинг довіри населення у Полтавській області до міліції становить 25 з половиною відстоків. Для порівняння, минулого року цей показник становив лише 8-10 процентів. Так звітують про свою роботу правоохоронці. Говорять, що дослідження таке проводив спеціалізований Харківський інститут. У планах полтавських правоохоронців – провести опитування окремо по районах. Журналісти цікавилися станом розкриття вбивств валютчиків у Полтаві, головний міліціонер області пообіцяв, що робота у цьому напрямку не зупиняється.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Іще раз кажу, що версії наче б то бачимо, підходимо до затримання, готуємось, а в останній момент щось не складається. Позиція і моя, і Міністра – краще не затримати й одного невинного/

Також цікавили представників ЗМІ, скільки камер відеоспостереження ще додасться у Полтаві.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

У 12 році нам виділили з обласного бюджету 1,5 мільйона гривень, в Кременчук – до 1 мільйона, в Полтаву – більш ніж 400 тисяч. 300 ми використали для придбання відеокамер, які зараз встановлюють по місту/

Але цього, кажуть правоохоронці, недостатньо. Взагалі ж, зазначають вони, для того, аби люди реально відчули позитивні зміни у роботі міліції, слід підвищувати рівень і якість співпраці з населенням та змінювати психологію роботи правоохоронців.

Інна Безугла

Стрічка новин