На Полтавщині продовжують вилучати горільчаний фальсифікат

Понад 60 тисяч гривень. Саме на таку суму перевіряльники вилучили недоброякісної горілчаної продукції під час огляду одного із складських приміщень. Загалом в рамках комплексу заходів під умовною назвою «Акциз» знайшли більше півсотні порушень.

Наприкінці минулого року Головне управління податкової міліції ДПС України розпочало комплекс спеціальних заходів під умовною назвою «Акциз».

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПС У Полтавській області

На території однієї з оптових торгівельних установ обласного центру виявлено понад 2 тисячі пляшок горілчаних виробів, якість яких, так само, як і справжність наклеєних на них марок акцизного податку, викликало у працівників податкової міліції сумнів/

Під час огляду складського приміщення вилучено недоброякісну горілчану продукцію на суму понад 60 тис. грн. Зразки горілчаних виробів і марок акцизного податку направлено у відповідні державні органи для проведення експертних досліджень. На даний час здійснюється досудове розслідування за ознаками ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Загалом з початку проведення операції контролюючими органами проведено понад 60 перевірок.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПС У Полтавській області

Встановлено 53 порушення чинного законодавства, до порушників застосовано штрафних фінансових санкцій на суму 236,4 тис. грн., складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення, анульовано 1 ліцензію на роздрібну торгівлю горілчаними виробами. Податковою міліцією з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму близько 120 тис. грн./

Стрічка новин