В місті із несанкціонованими оголошеннями борються чималими штрафами

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/z5xE7lCbgPE8c

Кредити, вакантні посади, курси іноземних мов, акції і розпродажі. Це і багато іншого впадає в око полтавців і зветься зовнішньою рекламою. Втім, якщо до тих же біл-бордів та сіті-лайтів у комунальників претензій немає, то за маленькі об'яви на фасадах будинків чи електроопорах можна сплатити до 1700 гривень штрафу.

Є біл-бори, сіті-лайти, дошки для оголошень – там і слід розміщувати бажану інформацію рекламного змісту. Все інше, грубо кажучи, – поза законом, якщо точніше – є порушенням діючих в місті правил благоустрою.

/Олег Діденко, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Згідно з пунктом 8.16 правил благоустрою, забороняється розміщення реклам, оголошень, об'яв, агітаційних листівок у невідведених для цього місцях, як-то на зупинках громадського транспорту, на опорах ліній електропередач, на фасадах будинків/

Олег Діденко продовжує: спеціалістами інспекції постійно проводяться рейди щодо попередження розклеювання об'яв у невідведених для цього місцях. Мета останніх – вберегти фасади будинків від різнобарв'я папірців, а самих винних, як-то кажуть, спіймати за руку.

/уривок із фільму/

Де такої несанкціонованої реклами найбільше – розповідають із побаченого – електроопори, район Центрального ринку, вулиці Шевченка, зупинки по вулиці Фрунзе. Винних обіцяють карати адмінштрафами.

/Олег Діденко, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Притягнення винних до відповідальності із направленням відповідного протоколу до комісії за місцем проживання. Комісією і буде визначений розмір штрафу. Мінімальний - це 340 гривень, максимум можна сплатити 1700 гривень/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію