Збиралися сьогодні школярі й в Полтавській юридичній академії

Там відкрилися обласні змагання з інтелектуальної гри «Полтавські дебати – 2013». Протягом двох днів переможці районних та міських етапів мірятимуться інтелектуальними силами. Але крім змагань їм пропонують ще й насичену цікавинками програму.

Уміти публічно виступати, а отримавши інформацію, протягом 10-15 секунд проаналізувати її і надати грунтовну відповідь – такі навички організатори обласних змагань з інтелектуальної гри «Полтавські дебати» хочуть бачити в їх учасників. Але головне, запевняють, школярів 9-11 класів вони мають переконати у тому, що навчатися завжди потрібно.

/Олег Бущан, директор Полт. юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Я. Мудрого»

Перш за все нас турбує рівень підготовки наших школярів, оскільки ми зацікавлені в тому, щоб знання вищої школи вкласти на фундамент, що закладено в школі. І тому ми вкрай зацікавлені в таких, як ви/

Переможців районних і міських дебатів у Полтаві зібрали для їх самовдосконалення, переконують представники обласного Департаменту управління освіти і науки.

/Світлана Горбаньова, заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Більш успішними в житті є ті учні, які беруть участь ось в таких заходах, – в дебатах, наприклад. Ви вчитеся висловлювати свою точку зору, вчитесь сприймати іншу думку, вчитесь працювати в команді/

Участь у дебатах з теми «Права людини» спеціалісти вважають надзвичайно важливою.

/Віталій Зелюк, ректор ПОІППО

Я переконаний, що «Права людини» – це одна з базових цінностей цивілізованого суспільства. І, звичайно, ви сьогодні будете відточувати свою полемічну, ораторську майстерність/

Протягом двох днів у рамках обласних змагань школярі не тільки змагатимуться в дебатних турнірах, а й відвідають установчий семінар, лекцію, переглянуть фільм, обміняються досвідом роботи шкільних дебатних клубів і навіть завітають на етновечірку.

Стрічка новин