Полтавські школярі зібрали 700 кілограмів крупи для бездоглядних тварин

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-qJ0zgrNgPE7f

700 кілограмів круп серед іншого зібрали учні полтавських шкіл, щоб полегшити існування безпритульних тварин міста цієї зими. Детальніше про підсумки «Місячника доброти», який фінішував у Полтаві, дивіться у нашому сюжеті.

Фінішував «Місячник доброти», ініційований «Центром захисту живої природи «Юний європеєць». Акція, яка у Полтаві проводиться вже вдруге, розповідають організатори, цього року стала масштабнішою: до доброї справи долучилися більше шкіл міста, учні та педагоги останніх зібрали вдвічі більше їжі та теплих речей для пухнастих безхатченків.

/Сергій Одаренко, член ПБО ЦЗЖП «Юний європеєць»

Цього року у 23 школи. Більше ніж 700 кг. круп зібрали, 141 упаковку сухого корму, збудували 10 будок, 10 тварин знайшли собі нових господарів і зібрали більше ніж 200 гривень/

Тепер тварини зможуть пережити сувору зиму, впевнені працівники Центру, а діти-благодійники стануть трохи добрішими та милосерднішими у ставленні до братів наших менших та один-одного.

/Олена Стегній, секретар правління ПБО ЦЗЖП «Юний європеєць»

Подібні акції виховують не тільки добре ставлення до тварин, а й виховують повагу до дорослих, більш терпиме ставлення до однолітків. Адже в цьому віці відбувається ставлення людини як особистості, а діти – це наше майбутнє/

Наступного разу «Юний європеєць» планує залучити до «Місячника доброти» студентів технікумів та коледжів. А до того часу продовжують піклуватися про обділених увагою тварин та птахів, які зимують у Полтаві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію