Полтавські школярі зібрали 700 кілограмів крупи для бездоглядних тварин

700 кілограмів круп серед іншого зібрали учні полтавських шкіл, щоб полегшити існування безпритульних тварин міста цієї зими. Детальніше про підсумки «Місячника доброти», який фінішував у Полтаві, дивіться у нашому сюжеті.

Фінішував «Місячник доброти», ініційований «Центром захисту живої природи «Юний європеєць». Акція, яка у Полтаві проводиться вже вдруге, розповідають організатори, цього року стала масштабнішою: до доброї справи долучилися більше шкіл міста, учні та педагоги останніх зібрали вдвічі більше їжі та теплих речей для пухнастих безхатченків.

/Сергій Одаренко, член ПБО ЦЗЖП «Юний європеєць»

Цього року у 23 школи. Більше ніж 700 кг. круп зібрали, 141 упаковку сухого корму, збудували 10 будок, 10 тварин знайшли собі нових господарів і зібрали більше ніж 200 гривень/

Тепер тварини зможуть пережити сувору зиму, впевнені працівники Центру, а діти-благодійники стануть трохи добрішими та милосерднішими у ставленні до братів наших менших та один-одного.

/Олена Стегній, секретар правління ПБО ЦЗЖП «Юний європеєць»

Подібні акції виховують не тільки добре ставлення до тварин, а й виховують повагу до дорослих, більш терпиме ставлення до однолітків. Адже в цьому віці відбувається ставлення людини як особистості, а діти – це наше майбутнє/

Наступного разу «Юний європеєць» планує залучити до «Місячника доброти» студентів технікумів та коледжів. А до того часу продовжують піклуватися про обділених увагою тварин та птахів, які зимують у Полтаві.

Стрічка новин