За винагороду у 50 гривень працівник СІЗО погодився пронести на територію установи 20 грамів коноплі

Наркотичний засіб призначався для одного з арештованих. Яке покарання чекає на молодшого сержанта, знають наші журналісти.

Наркотики у Полтавському слідчому ізоляторі. З таким повідомленням до органів прокуратури Полтавщини звернулись працівники підрозділу внутрішньої безпеки Державної пенітенціарної служби України.

/Людмила Іващук, прес-секретар прокурора Полтавської області

Працівник Полтавського СІЗО молодший сержант внутрішньої служби погодився на пропозицію одного з арештованих принести йому 20 грамів коноплі./

Звичайно, ця послуга мала винагороду. Арештований заплатив за неї 50 гривень. Наркотичний засіб «кур'єр» 1992-го року народження заховав у пакет, і у штанах своєї форми проніс на територію СІЗО.

/Людмила Іващук, прес-секретар прокурора Полтавської області

Наразі слідчим прокуратури Київського району Полтави розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 364 та ч. 2 ст. 307 КК України. Це зловживання службовим становищем працівником правоохоронного органу та незаконне зберігання і передача наркотичних засобів у місця позбавлення волі./

Наразі розпочаті першочергові слідчі дії, вирішується питання про обрання для молодшого сержанта внутрішньої служби міри запобіжного заходу. Санкції статей, за якими розпочато кримінальне провадження, передбачають покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та конфіскацією майна.

Стрічка новин