Молодь спонукають активніше пропонувати і організовувати різноманітні заходи у місті

Для цього громадські організації закликають взяти участь у конкурсі спільних заходів із управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту при міськвиконкомі. Уже можна подавати заявки та пропонувати свої ідеї. Адже на них обіцяють виділити більше коштів, ніж у попередні роки, а кількість учасників та переможців не обмежують.

Цього року на участь у конкурсі спільних заходів з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту подали заявки вже 5 громадських молодіжних організацій, розповідає начальник управління Олена Ромас. Вперше його оголосили і провели у 2011-му. Тоді виділили на реалізацію проектів 10 тисяч гривень. І хоча представники управління не знали, яким буде результат конкурсу, все ж задумка вдалася. І вже наступного року виділили 15 тисяч для реалізації спільних заходів.

/Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

І якщо, коли ми розпочинали, то визнання отримали тільки 4 проекти, то минулого року вже було подано 14 проектів від 12 молодіжних громадських організацій. Тобто, це говорить про те, що громадським організаціям це цікаво, вони знайшли підтримку і вони із задоволенням подавали свої проекти./

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку, описати проект і розповісти про діяльність громадської молодіжної організації. Оцінюватимуть конкурсантів представники громадських організацій та депутатського корпусу міськради під час захисту проектів.

/Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

Звичайно ж, висуваються умови, щоб ця громадська організація була зареєстрована, як підтвердження цього – свідоцтво про реєстрацію. І умовою є те, що повинен захід реалізовуватись не лише за підтримки управління у справах сім'ї, молоді і спорту, а й сама організація теж повинна докладати певних зусиль./

А це значить, продовжує Олена Ромас, що громадська організація має взяти на себе і вирішення певних організаційних питань, і фінансових зобов'язань. Організатори сподіваються, що до участі у конкурсі долучиться більше молоді, ніж у попередні роки, адже навіть ті, хто не стає переможцями, все-одно можуть співпрацювати з управлінням у справах сім'ї, молоді і спорту і реалізовувати свій потенціал. Приймають заявки на участь у конкурсі до 11 лютого цього року, на реалізацію заходів переможців обіцяють виділити 25 тисяч гривень.

Стрічка новин