У Полтаві 47-річний чоловік вчинив самогубство

До Київського райвідділу міліції міста Полтава надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир по провулку Шевченка сорокасемирічний чоловік покінчив життя самогубством. Однак родичі та знайомі загиблого випадок суїциду... виключають. Більше про подію – у матеріалі наших журналістів.

Протягом останніх років свого життя нині уже покійний чоловік проживав разом зі своєю мамою та цивільною дружиною. У червні минулого року матір померла. У заповіті право на володіння квартирою жінка відвела двом своїм синам. Саме тоді між братами почалися конфлікти.

/Сергій Дмитренко, друг загиблого

Померла мати, і Олег тоді часто приїздив у Кротенки. Постійно я чув від нього: «Ой, з квартирою погано, квартиру можуть у мене відбірати». Більше нічого не розповідав, а я не розпитував/

Відчуваючи, що може втратити квартиру під впливом постійних погроз свого старшого брата, чоловік офіційно одружився. Утім це не змогло забезпечити йому спокій. На початку січня старший брат вигнав його дружину і почав мешкати з ним у квартирі. Повертатись додму, розповідає дружина померлого, не наважилася. Тому неодноразово намагалася зв'язатися з чоловіком телефоном. Проте у слухавці, окрім його голосу, чула і голос брата.

/Катерина, дружина загиблого

Припини з нею розмовляти. Це чути було, він сидів у тій же кімнаті. Ну чого ти сидиш біля нього 5 днів? Не давав йому поговорити, він слухав нашу розмову/

Невдовзі дружині повідомили, що її чоловік повісився у своїй кімнаті. Для багатьох знайомих родини ця звістка стала справжньою несподіванкою.

/Сергій Дмитренко, друг загиблого

Я не очікував, не міг він повіситься, не очікував, натяку такого не було/

Після отримання заяви від дружини померлого Київський райвідділ міліції міста Полтави розпочав кримінальне провадження за частиною 1 статті 120 Кримінального кодексу України (доведення до самогубства).

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Зараз проводиться досудове розслідування, якщо в його ході слідчими будуть виявлені достатні докази вини старшого брата у доведенні до самогубства свого молодшого брата, то відповідно до Кримінального кодексу України його чекає відповідальність у вигляді обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років/

Стрічка новин