Дитяча фантазія помножена на потяг до науки дорівнює цікавим технічним винаходам

Днями світова спільнота вшановувала дітлахів, які здійснюють нові пошуки у науці та техніці. У Полтаві такі юні винахідники відвідують наукове товариство «Персей».

У сучасній науці ще не все сказано, вважають у науковому товаристві «Персей». Його вихованці не втомлюються винаходити нові пристрої та моделі.

/Михайло Кейбало, вихованець наукового товариства «Персей»

У мене дуже багато моделей, магнітне поле Землі, Касінг-Югенс, космічна тарілка. Зараз мої всі зусилля спрямовані на екологію та економіку, підзарядка мобільного телефону завдяки воді та звука/

Ідеї для нових винаходів, діляться юні техніки, виникають зненацька. Звичайно, не обходиться без допомоги спеціальної літератури та дорослих наставників.

/Володимир Дуброва, директор Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Інколи мене вражає те, що вони десь готові пропустити школу, але прийти на гурток. Думаю, така зацікавленість іде від керівництва, від керівника гуртка. І тим самим має такий вагомий результат/

Неодноразово вихованці наукового товариства «Персей» ставали лауреатами та переможцями конкурсів різних рівнів. Серед них і Ігор Бжовський. Юний винахідник і в подальшому хоче пов'язати своє життя з наукою.

/Ігор Бжовський, вихованець наукового товариства «Персей»

Це дуже цікаво, і хочеться покращити людство, зробити щось для нього. Не просто існувати у цьому світі. Хочеться чимось запам'ятатися у цьому світі/

У планах хлопця – вступити на факультет космічного будівництва. А поки що винахідник займається створенням моделі термоелектричного перетворювача енергії. Проблемами енергетики цікавиться і інший вихованець наукового товариства «Персей» Веніамін Лівандовський. Його творіння – космічний електрогенератор, який виробляє енергію в космосі.

/Веніамін Лівандовський, вихованець наукового товариства «Персей»

Цієї енергії досить, щоб забезпечити електроенергією пів-року/

Створити нові моделі не складно, розповідають вихованці товариства «Персей». Достатньо увімкнути свою фантазію та зосередити увагу на найбільш проблемних питаннях людства, а матеріали для втілення ідей знайдуться.

/Альфред Лівандовський, вихованець наукового товариства «Персей»

Свої винаходи я роблю з доступних і недорогих матеріалів, яких існує дуже багато. На них не потрібно витрачати багато коштів, вони легкі при обробці/

Завдяки своїм винаходам вихованці «Персею» частенько потрапляють на сторінки видання «Юний технік».

Стрічка новин