Вистрелив у кума, тому що той здався схожим на тещу

Саме так аргументував свої дії чоловік, який стріляв у батька своєї похресниці. Жодної конфліктної ситуації, яка могла б викликати таку агресію, за словами потерпілого, не було. Деталі цієї події знають наші кореспонденти.

Звичайні посиденьки між кумами цього дня не віщували нічого поганого.

/зловмисник

Я прийшов до кума для того, щоб з ним посидіти, випити, своїй хрещениці приніс 100 гривень. Посиділи, випили/

Випили достатньо, щоб гість почав дрімати. Коли господар дому запропонував викликати таксі кумові, той поліз у бічну кишеню куртки та витяг звідти пістолет. Звичайно, власник оселі і не думав, що зброя буде спрямована в його бік.

/Ігор Очкань, постраждалий

Я йому кажу, ти що суїцид хочеш зробити, бо він перед тим дуже жалівся на свої сімейні обставини, на тещу і так далі/

Однак постріл прийшовся якраз на господаря. Перша куля зробила подряпину в голові постраждалого та застрягла у стіні. Але на цьому зловмисник не зупинився і продовжив стріляти. У метушні власник оселі не встиг порахувати кількість здійснених пострілів. Потім по слідах від куль встановили, що їх було 9, шість з яких потрапили в різні ділянки голови потерпілого. Пістолет був пневматичний, тому тілесні ушкодження виявилися не настільки серйозними, якими могли бути від травматичної чи вогнепальної зброї. Утім, це Різдво потерпілий запам'ятає назавжди: 1 куля так і залишилася в його тілі. Чому кум вирішив стріляти, батько похресниці й досі усвідомити не може.

/Ігор Очкань, постраждалий

На другий раз він сказав: «Може, я тебе з тещею перепутав». Я не бачив тещі, що у нас спільного?/

А зловмисник вже другого дня після події зателефонував кумові та попросив пробачення. У вчиненому чоловік винуватить оковиту.

/зловмисник

Кум, пробач мені, я не хотів такого, але горілка є горілка. Вона просто мені попутала голову/

За даним фактом правоохоронними органами розпочате кримінальне провадження за частиною першою статті 125 Кримінального кодексу України.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Це умисне легке тілесне ушкодження. Однак, зважаючи на всі обставини в ході проведення досудового розслідування можлива перекваліфікація даного кримінального правопорушення у більш тяжке/

Стрічка новин