Народний депутат України Юрій Бублик презентував свої громадські приймальні

Відсьогодні у Полтаві, Ковалівці та Котельві запрацюють 4 стаціонарні та 1 пересувна громадські приймальні народного депутата України по 145-му виборчому округу Юрія Бублика. На відкритті Центральної приймальні побували і наші журналісти.

Урочисте перерізання стрічки, освята, святкові пісні та фуршет – у Полтаві навпроти Інституту економіки і права розпочала роботу центральна громадська приймальня народного депутата України по 145-му виборчому округу Юрія Бублика. В останній створені всі умови для прийому громадян та роботи помічників-консультантів народного обранця. Первинну юридичну допомогу надаватимуть юристи за фахом, і взагалі, запевняє Юрій Бублик, зважатимуть на всі скарги та проблемні питання, з якими йтимуть люди.

/Юрій Бублик, народний депутат України

Люди звертаються, починаючи від дріб'язку: десь дах полатати, десь дірку на дорозі полатати, і закінчуючи свавіллям чиновників, як районного, так і обласного рівнів. Десь пішли, в якийсь кабінет звернулися, вони повинні, а не допомогли, а сусіду допомогли, може, хабаря дав... Тобто, найрізноманітніші проблеми. Із усіма ми будемо спілкуватися/

Центральна – одна із 4 стаціонарних приймалень. Решта працюватимуть у Київському районі міста, у селі Ковалівці та селищі Котельва. Втім допомогу та консультацію від помічників Юрія Бублика можна буде отримати і в своєму рідному селі.

/Юрій Бублик, народний депутат України

Під час виборчих перегонів я обіцяв, що після виборів я буду приїздити до вас, оскільки народний депутат – один, я повинен працювати і у сесійній залі, і на території виборчого округу, відвідати кожне село із частотою раз на місяць мені буде проблемно. Тому ми облаштували пересувну громадську приймальню. Там будуть працювати помічники-консультанти, фахові спеціалісти, фахові юристи, які за чітким графіком їхатимуть до кожного населеного пунткут кожного села/

Графік приймальні на колесах буде заздалегідь оприлюднюватися в місцевих ЗМІ та безпосередньо на сайті народного депутата - bublyk.info. Там же можна знайти інформацію про години роботи інших громадських приймалень, діяльність народного обранця, його помічників-консультантів та навіть спостерігати за їх роботою в режимі он-лайн.

Стрічка новин