4 січня в Україні розпочалася реєстрація бажаючих вступити до вишів за допомогою ЗНО

Подати таку заявку слід самостійно за допомогою інтернету. Чи змінилися умови вступу до вишів, скільки на це є часу та які особливості проходження цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання – дивіться далі.

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання полтавцям необхідно зібрати вже традиційний з 2008 року пакет документів, розповідають у міському управлінні освіти. Це: копія документа, що посвідчує особу: паспорта або, якщо його немає, – свідоцтва про народження, документ про рівень освіти – копія атестату або спеціальна довідка встановленого зразка, яку видає навчальний заклад, та дві фотографії розміром 3 на 4. Якщо дитина має особливі потреби, наприклад, не може пересуватися самостійно, їй потрібно надати довідку з лікарні за місцем проживання. Тоді, під час проходження ЗНО, їй повинні створити відповідні умови. Усі ці документи, розповідає заступник начальника міського управління освіти Людмила Акініна, треба самостійно надіслати до Українського центру оцінювання якості освіти. Реєструватись можна тільки через інтернет-мережу до 5 березня.

/Людмила Акініна, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

Відкриті пункти реєстрації на базі вишів Полтави – це 4 державні виші, крім стоматологчіної академії. 2 пункти реєстрації знаходяться на базі технічного університету у двох корпусах. Тобто, усього 5 місць, де можна зареєструватись, якщо виникли якісь проблеми з інтернетом або немає комп'ютера/

Суттєвих змін щодо ЗНО цього року не відбулося, говорять освітяни. Лише додалася світова література, тож узагалі можна обрати 4 предмети з 11. Пробувати вступити дозволяється тільки у 5 вузів і не більше, ніж на 3 відділення. Мінімальна кількість балів для вступу до вишу – 120. Але умови краще дізнаватись у вищому закладі.

/Людмила Акініна, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

Якщо людина зареєструвалась на одні предмети, а потім вирішила здавати інші, – треба реєструватись повторно і відправити назад той сертифікат, який уже їй надійшов./

Якщо у надісланих документах є якісь неточності, як-то неправильно вказано прізвище, їх також треба повернути і переєструватись.

Стрічка новин