Найближчим часом українцям можливо доведеться сплачувати за комуналку на третину більше

Втім, рішення іще не прийняте, а лише розглядається Кабміном. Скільки без підвищення тарифів вже заборгували полтавці і хто із них в будь-якому випадку платитиме менше за інших – дивіться далі.

Майже 10 мільйонів гривень складає борг полтавців за послуги житлово-комунального господарства. Наскільки сумлінними будуть боржники за вже отримане, залишається на їх совісті, втім вже зараз Кабмін розглядає можливість підвищення комунальних тарифів до економічно обгрунтованого рівня найближчим часом. Згідно з розрахунками, які надала відповідна нацкомісія, тарифи мають вирости на третину. Чи погодяться державні чиновники на таке спустошення гаманців українців у подальшому, – іще під питанням, втім вже зараз, спираючись на діючі закони, можна назвати ті категорії громадян, хто точно платитиме менше за інших. Перший список одержувачів пільг диктують зміни до Закону України «Про охорону дитинства».

/Надія Чеверда, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК м. Полтави

З нового року прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, сім'ям, де взяті діти під опіку, надається пільга за спожиті послуги ЖКГ у розмірі 50%/

Надання пільги здійснюється за умови, якщо діти, які виховуються у сім'ї, проживають в ній не менше 1 року. Із цього бюджетного року, продовжує Надія Чеверда, законом передбачено і розширення пільг учасникам ВВв.

/Надія Чеверда, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК м. Полтави

Змінами до Закону України «Про статус ветеранів війни» передбачають ветеранам війни, яким виповнилось 85 і більше років, та які є учасниками бойових дій в період Великої Вітчизняної війни та інвалідами війни ІІ і ІІІ груп, надають пільги як для інвалідів війни І групи в розмірі 100%/

Списки тих, хто має право на пільгу, зазначають в Октябрському районі міста, вже відпрацьовані і направлені до комунальних служб міста. Самим же пільговикам роздали пам'ятки.

Стрічка новин