Вони змінили назву і планують розширити свою роботу

Мова про Полтавський обласний молодіжний центр, в планах якого на рік 2013-й – плідно попрацювати за трьома основними напрямками. Більше про них – у наступному матеріалі.

Коли ми називалися «Полтавський обласний молодіжний центр праці», то були спеціалізованою державною установою. З назви прибрали останнє слово, зробили комунальну установу від облради і планують відповідно розширити спектр послуг, який надаватимуть молоді, розповідає очільник установи Анатолій Безпалюк.

/Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру

Сюди буде входити 3 основні напрямки роботи. По-перше, ми і надалі будемо працювати в напрямку працевлашування молоді. Це буде ряд проектів за участю наших партнерів. Ми плануємо активно допомагати молодіжному підприємництву, оскільки нам є що показати. Будемо переймати досвід у Закарпатських районів, де дуже гарно розвинений зелений туризм і соціальні проекти/

Відповідно у році поточному, продовжує Анатолій Безпалюк, будуть створювати нові проекти і вже відомі школи, в рамках яких – і підтримка молодіжних ініціатив. Вже нині тривають перемовини щодо активізації такого руху як молодіжні трудові загони.

Не оминатимуть увагою і профорієнтаційну роботу, первинну та вторинну зайнятість молоді. Серед новинок – створення гендерно-ресурсного центру.

/Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру

У нас буде створений новий центр, куди ми будемо запрошувати волонтерів, які будуть виконувати різну роботу. В його рамках – і навчання, прикладом, по створенню різних культурно-мистецьких заходів, аби подібні волонтери проводили не лише в Полтаві, але і в селищах/

Подібні центри, продовжує фахівець, наразі створюються по всій Україні.

Стрічка новин