В музеї Короленка пройшли «Маланчині вечорниці»

Вже традиційно до дня святого Василя та Маланки представники міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді збирають молодь з особливими потребами на соціально-мистецьке свято «Маланчині вечорниці». Завітали на нього до музею Короленка і наші кореспонденти.

Дітей та молодь з особливими потребами вже не перший рік збирають у музеї-садибі Володимира Короленка. Тут для них організовують активну святкову програму до Дня святого Василя та Маланки – 13 січня.

/Людмила Василенко, начальник відділу Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Побудована програма у цікавій такій ігровій формі, де перемежовуються конкурси, у яких бере участь молодь, і цікаві творчі номери, які підготували вихованці творчого центру Ніталії Май і школи мистецтв/

Свято його організатори називають соціально-мистецьким, адже у такий спосіб не тільки влаштовують дозвілля молоді, а й розширюють їх знання про традиції рідного краю. Дітям просто необхіно зустрічатися разом і спілкуватися, вважає голова Полтавської міської організації інвалідів «Пролісок», у якій нині – більше 270 осіб.

/Ніна Кривошеєва, голова Полтавської міської організації інвалідів «Пролісок»

Ми часто зустрічаємось. Не тільки тут, а й в Пронях, наприклад. Ми збираємось туди і 13 числа/

Ніна Кривошеєва говорить: членам її організації бракує місць для зустрічей, адже «Пролісок» не має власного приміщення. Тому на такі заходи приходить навіть більша кількість людей, ніж запрошували. Полтавська молодь пільгової категорії – надзвичайно активна, розповідають працівники центру соціальних служб. І кожному з нас є чого у них повчитися.

/Людмила Василенко, начальник відділу Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Я, наприклад, дуже вражена тим, що у цих людей велика тяга до життя, вони його вміють цінувати. У нас є приклад, як треба насолоджуватися кожною хвилиною життя. Серед них є дуже багато талановитих людей, дуже сильних особистостей. І з ними дуже цікаво/

Стрічка новин