На території області у 2012 сталося більше 1000 дорожньо-транспортних пригод

1056 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими зареєстровано на території Полтавської області в минулому році. Головні причини цих ДТП – порушення правил маневрування та перевищення водіями швидкості руху. Які ще результати діяльності УДАІ області за 2012 рік – дивіться далі.

Аби забезпечити безпеку дорожнього руху органи Державтоінспекції постійно працюють над поліпшенням ситуації на дорогах Полтавщини. Адже основна функція ДАІ, наголошує начальник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв, – інспектування, а не карання.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

ДАІ – це не той орган, який діє проти людей. Навпаки, захищає інтереси кожної людини. А ті, хто піднімає в негативі роботу ДАІ, це ті, хто зацікавлений, щоб отримати гроші. Їх не цікавить, загине чи не загине, покалічить чи не покалічить/

В порівнянні з попереднім роком, зазначає тимчасово виконуючий обов'язки начальника УДАІ області Ігор Палієнко, у статистиці дорожньо-транспортних пригод спостерігаються певні зміни.

/Ігор Палієнко, т.в.о начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

За 12 місяців на території Полтавської області зареєстровано 1056 ДТП з потерпілими, що на 2,9% менше, ніж у 2011 році/

Головними причинами цих ДТП стало порушення правил маневрування (майже 24%) та перевищення водіями швидкості руху (майже 24%). Для контролю над такою ситуацією, відзначає Ігор Палієнко, на дорогах Полтавщини державного значення у 2012 році введено в дію 3 стаціонарних пости, які розташовані біля місць, де найчастіше стаються ДТП. Крім того, у минулому році за допомогою працівників ДАІ було розкрито майже 3,5 тисячі злочинів. Це стало можливим, говорить Ігор Палієнко, не лише завдяки роботі спеціалістів, а й завдяки функціонуванню приладу-системи «Рубіж».

/Ігор Палієнко, т.в.о начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

Це виявлення ТЗ, водії яких підозрюються у причетності до злочинів/

У 2012 році спеціалісти ДАІ провели і значний обсяг нормотворчої роботи, спрямованої на виконання соціальних ініціатив Президента України.

Стрічка новин