Більше ніж на 60% перевиконали план реалізації новорічних ялинок у Полтавському лісовому господарстві

В період свят полтавцям реалізували понад 35 тисяч зелених красунь. З лісівниками спілкувалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.

Для спеціалістів державного підприємства «Полтавський лісгосп» період заготівлі та реалізації новорічних ялинок цього року пройшов особливо плідно.

/Олександр Кислий, начальник штабу цивільної оборони ДП «Полтавський лісгосп»

Якщо в минулому році було реалізовано для населення близько 21 тисячі ялинок. В цьому році план реалізації перевиконано. Нами було реалізовано тільки понад 35 тисяч новорічних ялинок/

Вже другий рік поспіль у Полтавському лісгоспі займаються чіпуванням новорічних ялинок, продовжує Олександр Кислий. Завдяки цьому під час цієї новорічної кампанії лісівники не виявили значних порушень.

/Олександр Кислий, начальник штабу цивільної оборони ДП «Полтавський лісгосп»

В цьому році до відповідальності на території Полтавського лісгоспу притягнуто всього 8 осіб, які порушили законодавство. Із них 6 чоловік розрахувалися з державою. По двом особам вирішується питання відшкодування збитків. Матеріали направлені до виконавчої служби/

Ялинки до новорічних свят заготовляють на спеціальних плантаціях. І вже наступного року ці території планують розширити, говорить Олександр Кислий. Кожне лісництво зобов'язане вже цією весною посадити по одному гектару новорічних ялинок для їх реалізації на наступний рік.

Стрічка новин