Більше ніж на 60% перевиконали план реалізації новорічних ялинок у Полтавському лісовому господарстві

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ju96yyvvgPD63

В період свят полтавцям реалізували понад 35 тисяч зелених красунь. З лісівниками спілкувалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.

Для спеціалістів державного підприємства «Полтавський лісгосп» період заготівлі та реалізації новорічних ялинок цього року пройшов особливо плідно.

/Олександр Кислий, начальник штабу цивільної оборони ДП «Полтавський лісгосп»

Якщо в минулому році було реалізовано для населення близько 21 тисячі ялинок. В цьому році план реалізації перевиконано. Нами було реалізовано тільки понад 35 тисяч новорічних ялинок/

Вже другий рік поспіль у Полтавському лісгоспі займаються чіпуванням новорічних ялинок, продовжує Олександр Кислий. Завдяки цьому під час цієї новорічної кампанії лісівники не виявили значних порушень.

/Олександр Кислий, начальник штабу цивільної оборони ДП «Полтавський лісгосп»

В цьому році до відповідальності на території Полтавського лісгоспу притягнуто всього 8 осіб, які порушили законодавство. Із них 6 чоловік розрахувалися з державою. По двом особам вирішується питання відшкодування збитків. Матеріали направлені до виконавчої служби/

Ялинки до новорічних свят заготовляють на спеціальних плантаціях. І вже наступного року ці території планують розширити, говорить Олександр Кислий. Кожне лісництво зобов'язане вже цією весною посадити по одному гектару новорічних ялинок для їх реалізації на наступний рік.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію