Вони для зручності полтавців пообіцяли виправити аварійну ситуацію за один день

Мова – про роботу однієї із бригад «Водоканалу», що працювала у четвер в мікрорайоні Сади-2. Говорять: місце ремонту хоч і складне, мешканців від водопостачання не відключали.

Із дороги їх роботу одразу й не помітно: аварійну ділянку, яка утворилася на з'єднанні, водоканалівці виявили у парковій зоні. Труба – не з маленьких, діаметром 500 мм. Це – своєрідна перемичка між Садами-2 і Юрівкою. Місце для роботи, зізнаються комунальники, – не з легких.

/Богдан Парасоцький, старший майстер мережі водопроводу КП «Полтававодоканал»

Мінусова температура і, звісно, під'їзди є не скрізь. Ось сюди спочатку розчищали дорогу трактором, потім вже почали рити. Люди на санках чи лижах, а ми на машинах і тракторах. Інакше вручну тут працювати просто неможливо/

До кінця робочого дня, говорять майстри, планують встигнути все: як говорять між собою – «закрити заявку». А подібних звернень, розповідають із досвіду, надходить чимало: вдень може бути і дві, і вісім заявок.

/Богдан Парасоцький, старший майстер мережі водопроводу КП «Полтававодоканал»

У нас працює бригада по виявленню, яка курсує містом. І ще заявки від населення: хто де що побаче аварійну ділянку – одразу нам телефонують/

«Водоканалівці» говорять: зі свого боку намагаються зробити все максимально оперативно і якісно, аби до аварійної ділянки не повертатись знову. Прикладом, як і тут: попри ремонтні роботи мешканців прилеглих будинків від водопостачання не відключали.

Стрічка новин