Активно популяризують читання в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара

Із цією метою заклад уже традиційно влаштував у своїх стінах День гімназії. Його гостями стали учні 17-ої Полтавської гімназії.

Цю зустріч не інакше як дружньою не назвеш. Адже учні 17-ої гімназії уже давно стали добрими знайомими Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара. От і під час зимових канікул школярі завітали до цього закладу.

/Наталія Рисенко, завідуюча відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені О.Гончара

Сьогодні ми всіх дітей познайомимо з новою літературою, яка виставлена на наших книжних виставках у всіх відділах нашої бібліотеки, навчимо користуватися довідковим апаратом бібліотеки/

Такі Дні гімназії у бібліотеці – не новина ні для учнів, ні для бібліотекарів. Кожного разу вони урізноманітнюються новими розважальними заходами. Для учнів 5-6 класів цього разу провели розважальну програму «У колі друзів», для більш старших школярів – тематичні вечори, на яких можна познайомитися з невідомими сторінками життя відомих українців. Намагаються урізноманітнювати і свої книжкові фонди, говорять у бібліотеці.

/Наталія Рисенко, завідуюча відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені О.Гончара

Ми намагаємося комплектуватися різною літературою і для старшого віку, і для молодших учнів. Тому наші фонди різноманітні: це і пригоди, і фантастика, будь-яка художня література, яка може зацікавити сьогодні наших дітей/

А смаки у сучасних дітей досить різні. Хтось полюбляє фантастику, хтось захоплюється пригодницькими романами.

/Анастасія, учениця Полтавської гімназії №17

Я полюбляю читати детективи. Тому що там багато цікавого, пригоди різні/

Полюбляють читати, говорять діти, книжки не лише за шкільною програмою. У свій вільний час знайомляться із творами різних авторів. Їхні імена називають, не задумуючись.

/Ольга, учениця Полтавської гімназії №17

Василь Сухомлинський, Іван Франко/

/Альбіна, учениця Полтавської гімназії №17

«Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс/

Для гостей бібліотеки влаштували ексурсію закладом. Усі охочі отримали читацькі квитки і відтепер, запевняють бібілотекарі, зможуть постійно відвідувати цей заклад.

Стрічка новин