Дивитись під ноги і над головою прямо-таки вимагає зима

Безпека перехожих, крім їх власних рук, і в руках власників будівель і споруд, які мають систематично розчищати як прилеглу територію, так і дахи, аби бурульки і крига не травмували полтавців.

Плюс на мінус температур за вікном у результаті дає бурульку. Останні незалежно від довжини – реальна небезпека для перехожих і клопіт для власників всіх без виключення будинків незалежно від форм власності.

/Дмитро Бречко, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Власники різних будинків і споруд зобов'язані прибирати дахи від снігу та криги/

І бурульки якщо і не збивати, то як мінімум – слід попереджати про їх наявність – попереджувальні стрічки і об'яви мають бути.

/Дмитро Бречко, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Що я можу порадити людям. Якщо ви бачите загрозу і ніхто бурульки не прибирає, звертатись до УЖКГ, де збирається вся інформація, або телефонувати на службу 1580/

Крім даху, нагадують в інспекції, власники мають ще і прибирати 20 метрів прилеглої до будинку території. Лише за один робочий день у арсеналі фахівців інспекції за неприбрані тротуари – 6 складених протоколів на порушників. Нагадаємо: згідно з діючими в місті правилами благоустрою, за неприбирання території можна сплатити від 340-ка до 1700 гривень штрафу.

Стрічка новин