З 1 січня пенсіонерам підвищили розмір пенсії

Хоч він і незначний, але це – вже шостий транш мінімальних соціальних стандартів разом з п'ятьма минулорічними. Наразі ж розмір середньої пенсії на Полтавщині становить 1369 гривень.

З 1 січня на виконання Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік», розповідає начальник Головного управління пенсійного фонду Валерій Руденко, забезпечено проведення масового перерахунку пенсій у зв'язку з підвищенням з 884 до 894 гривень прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

/Валерій Руденко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Відбулося збільшення прожиткового мінімуму для непрацездатного населення. Провели перерахунки більш ніж 90% населення. Перерахування не стосуються держслужбовців, суддів, прокурорів, чорнобильців/

Більше 403 тисяч пенсіонерів отримали новий розмір соціальної виплати. І хоча підвищення на одну особу незначне – близько 9 гривень, продовжує Валерій Руденко, слід звернути увагу на те, що це – вже шосте перерахування мінімальних соціальних стандартів разом з п'ятьма минулорічними.

/Валерій Руденко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Порівняно із січнем минулого року потреба для виплати пенсій зросла більш ніж на 100 мільйонів. Якщо в минулому році 578, то стало 670. Треба, щоб розпочали виплату в січні/

Завдяки своєчасному фінансуванню, зазначає Валерій Руденко, виплата січневих пенсій розпочалася відповідно до законодавства з початку місяця. Фінансування ж військових пенсій з Державного бюджету очікується вже 9 січня.

Стрічка новин