Разом із пенсією зросли і державні виплати, як-то допомоги, пільги та субсидії

У порівнянні із 2012-м, коли зростання протягом року проводили 5 разів, цьогоріч передбачені лише два зростання – у січні і грудні.

Майже 44% мешканців Октябрського району, який є найчисельнішим у місті, отримують державну підтримку у вигляді допомог, пільг та субсидій. Прикладом, за минулий рік на означені цілі, розповідають у районному управлінні праці та соцзахисту населення, використали більше 103 млн.грн.субвенцій. Цьогоріч вже готові працювати з новими цифрами – все – згідно з держбюджетом 2013, і вже традиційно розміри виплат збільшаться пропорційно до прожиткового мінімуму.

/Надія Чеверда, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК м. Полтави

У порівнянні із минулим роком буде зростання відбуватись двічі: у січні і в грудні. Якщо вести порівняння у вісотках, ріст складає 6%/

Автоматично, без звернень громадян, зазначає фахівець, були проведені перерахунки державної соцдопомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, малозабезпеченим сім'ям, на малечу під опікою, на дітей одиноких матерів тощо.

/Надія Чеверда, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК м. Полтави

Якщо взяти у відсотковому співвідношенні для малозабезпечених родин, для особи працездатного віку - 21%, для дітей - 75%, для осіб, які втратили працездатність, - 100%/

Зростання на 180 гривень для дітей віком від 3-х до 13-ти років, які перебувають у складі малозабезпечених родин, і на 360 гривень більше – у віковому діапазоні від 13-ти до 18-ти років із розрахунку на кожну дитину. Одноразова виплата при народженні першої дитини із січня поточного року складає 29 тисяч 160 гривень, на другу і на третю і кожну наступну – 58 320 і 116 640 гривень відповідно.

Стрічка новин