Ще минулого року українцям обіцяли перепис населення, але цього так і не сталося

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FMnQB1e3gPBai

У Полтаві вже отримали бланки переписних документів, стверджують в міському управлінні статистики, і сподіваються, що у 2013-му всеукраїнський перепис таки відбудеться. Наскільки до цього готові в обласному центрі та що ще необхідно зробити – дізнавалися Інна Безугла та Сергій Сепітий.

Готуватись до Всеукраїнського перепису населення у Полтаві почали вже давно, розповідають статисти. Проводитись він має кожні 10 років. Останній був у 2001 році, тож минуло вже навіть більше часу і така процедура вже необхідна полтавцям для повноцінного формування міського бюджету, вважають в управлінні статистики. Підготовка до перепису для працівників органів статистики означає, що вони мають зібрати всі необхідні дані про населення, аби потім спрацювати професійно.

/Ірина Сергеєва, начальник міського управління статистики

Наші працівники склали квартальні списки, сформували електронну базу цих списків, обрахували кількість населення, особисто кожний працівник брав участь у формуванні карти міста. Тобто, все це робили своїми руками/

Підготовка до перепису досить копітка і вимагає ще й чималих матеріальних ресурсів, говорить Ірина Сергеєва. Нині планують, що задіють для цього тільки обліковців півтори тисячі чоловік.

/Ірина Сергеєва, начальник міського управління статистики

Обласне управління статистики отримало бланки переписних документів, комп'ютерну техніку, портфелі. Міськвиконком повинен сформувати переписні дільниці, їх у нас має бути 24. Вони практично при всіх школах, і в них щоденно десь протягом місяця-півтора повинні працювати, крім обліковців, ще інструктори-контролери і начальники переписних дільниць/

У міському управлінні статистики сподіваються, що під час перепису у Полтаві працюватимуть постійно діючі обліковці. А це означає, що всі необхідні дані жителі обласного центру зможуть надати на переписній дільниці за умови, якщо вони не хочуть, аби їх відвідували вдома чи не мають на це часу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію