Полтавським дітям у другій половині дня надаватимуть допомогу у реабілітаційному центрі Октябрського району

Про таку співпрацю у рамках інклюзивної освіти вже домовилися освітяни міста. Які ще зміни відбудуться найближчим часом у цьому напрямку – у нашому наступному матеріалі.

Треба багато вкладати, аби дійсно реалізувати інклюзивну освіту, вважає заступник начальника міського управління освіти Людмила Акініна. У Полтаві, говорить вона, до цього прямують невеликими кроками.

/Людмила Акініна, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

Це певні умови матеріально-технічні мають бути: і парти-контурки, коляска щоб була, і прохід, і двері відповідного розміру, але головне – має бути настрій: колективу, батьків того чи іншого закладу/

Втім, зазначають освітяни, їм вже є чим пишатися: адже минулоріч Полтава приймала всеукраїнський семінар для 9 регіонів, і гості висловили думку, що їх заклади не мають таких умов, як полтавські. Нині у 18, 19 та 34 школах, а також 26-му та 35 навчально-виховних комплексах діє інклюзивна освіта. Охоплено нею практично 100 дітей, говорить Людмила Акініна. Які заклади, ймовірно, найближчим часом долучаться до цього – освітяни не можуть сказати. Говорять, що не мають нічого проти, але до інклюзії треба спеціально готувати вчителів на тренінгах. Втім є у міському управлінні освіти й інші новини з цієї теми.

/Людмила Акініна, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

Ми на сьогодні вже підготували і спільний наказ із реабілітаційним центром, що батьки і школи мають змогу реабілітаційну роботу здійснювати у другій половині дня на базі реабілітаційного центру. Це та співпраця у нас, і ми угоду зараз підписуємо/

Адже, кажуть освітяни, в реабілітаційному центрі, що в Октябрському районі, є всі умови для дітей з особливими потребами. Крім того, домовилися і про спільне використання транспорту для дітей.

Стрічка новин