В області функціонує майже 100 мобільних пунктів обігріву

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ptmcUUQOgPDEZ

Вже традиційно з приходом зими та зниженням температури територіальне управління МНС спільно з органами влади встановили мобільні пункти обігріву. Наразі на території області функціонує 92 таких осередка.

МНС-ники області спільно з органами влади з початком холодів активно турбуються про незахищені верстви населення. Для цього на Полтавщині створено майже 100 мобільних пунктів обігріву.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

На даний час на території розташовано 92 пункти. Вони почали роботу з грудня. На даний час відвідало 1520 осіб/

Наша знімальна група побувала в одному з таких пунктів, що розташований поблизу Південного вокзалу. Працівники намету говорять: заходять сюди переважно одні і ті ж люди. 6 осіб називають своїми постійними клієнтами. Самі ж відвідувачі зазначають: в цю пору року їм просто нікуди піти.

/Бліци

– Того що ніде жить. Звільнився, а хату розібрали. Йти красти – я криміналу не хочу

– А де мені бути? Йти когось бити чи гроші забирати в когось?/

У мобільному пункті обігріву можна і чаю випити, і отримати першу медичну допомогу, зазначає Віталій Шкаревський. Та крім безхатченків сюди заходять і школярі, і прості перехожі, які замерзли. Тому до кінця зими такі намети будуть функціонувати на всій території Полтавської області.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

Пункти будуть діяти, поки не буде підвищуватися температура, коли не буде необхідна допомога, а так всю зиму будуть діяти і функціонувати/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію