Щасливої долі взимку бажали б для себе птахи, які не відлетіли до теплих країв

У холода їм доводиться чи не найважче, адже вони мають знаходити їжу самотужки або ж чекати на допомогу від людей. Як підгодовують полтавці братів наших менших, дивіться у наступному сюжеті.

Ці пташки народилися під щасливою зіркою. Будучи домашніми птахами, вони знають: добрі господарі завжди нагодують та пригостять смачненьким. Менше пощастило їхнім вуличним родичам. Синичкам та горобцям, які не відлетіли до теплих країв, у зимовий період не до співів. Доводиться сподіватися лише на добрих полтавців, які підгодують пернатих у холодну пору.

/Вікторія, учениця 9-го класу ЗОШ №5

Взимку птахам дуже важко знаходити собі їжу. У зв'язку з цим їм важко пережити цю зиму. На мою думку, люди повинні створювати всі умови, щоб життя птахів було легше, створювати годівнички, допомагати їм і підгодовувати їх/

І такі благодійники дійсно знаходяться, адже Полтаву не оминула всеукраїнська акція «Годівничка», запроваджена Всеукраїнським товариством охорони птахів.

/Людмила Сусахіна, заступник директора Полтавського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Школярі разом зі своїми вчителями, вихователями груп подовженого дня працюють на місцях, тобто в своїх навчальних закладах. Ними майструються годівнички, вивішуються біля своїх навчальних закладів. Діти підгодовують птахів, водночас спостерігають за тими птахами, що проживають у нашій місцевості/

Полтавські школярі, розуміючи важливість подібних акцій, з ентузіазмом відгукуються на пропозицію змайструвати годівничку чи принести корм. Їжу для птахів, діляться школярі, збирають гуртом.

/Оксана, учениця 9-го класу ЗОШ №5

Наша школа збирає по класах корм для птахів. Це пшениця, жито, сало, всі кормові вироби/

Та зібрати корм для птахів – замало. Треба ще й докласти зусиль для майстрування годівничок. Такі своєрідні їдальні для пернатих можна робити із будь-чого. Стара коробка з-під взуття, пластикова пляшка у руках майстрів можуть перетворитися на чудову годівничку.

/Інна Рибалко, вчитель біології ЗОШ №5

Діти виготовляють годівнички із різних підручних матеріалів: із деревини, пластику, паперу. Підтримують птахів узимку/

Птахи ж таким мобільним їдальням радіють і не відмовляють собі у задоволенні спробувати там залишене сальце та пшеницю.

Стрічка новин