Упродовж 2012 року в Октябрському районі залишився нерозкритим кожен третій злочин

Але в той же час спостерігається і певне зменшення тяжких та особливо тяжких злочинів. Про це на координаційній нараді керівників правоохоронних органів повідомив прокурор Октябрського району.

Стан протидії злочинності та корупції обговорювали на засіданні координаційної наради представників правоохоронних органів Октябрського району. Проблема злочинності, переконує прокурор району Іван Кінашевський, – явище поширене, яке потребує об'єднання зусиль відповідних структур для зменшення кількості правопорушень.

/Іван Кінашевський, прокурор Октябрського району м.Полтави

Злочинність – це негативне явище, яке існує в суспільстві. Має кількісні і якісні характеристики, які тягнуть негативні наслідки. А відтак – потребують державних заходів контролю за нею/

У 2012 році, продовжує Іван Кінашевський, в районі намітилася тенденція до зниження рівня злочинності.

/Іван Кінашевський, прокурор Октябрського району м.Полтави

У 2012 році зареєстровано 1386 злочинів проти 1574 в минулому. Відсоток розкриття становить 58,3%/

Нерозкритими ж залишаються 578 злочинів, а це – кожен третій. Та в той же час майже на 16% зменшилася кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, умисних убивств, тяжких тілесних ушкоджень, грабежів, шахрайств. Щоб ця кількість і надалі не зростала, зазначає начальник слідчого відділу Октябрського РВ ПМУ Василь Лялін, правоохоронці ретельно дотримуються норм нового Кримінально-процесуального кодексу.

/Василь Лялін, перший заступник начальника Октябрського РВ ПМУ, начальник слідчого відділу

З моменту набрання чинності КПК станом на 3.01 надійшло та зареєстровано 2014 повідомлень громадян/

Лише співпраця правоохоронців та органів влади, переконують спеціалісти, дозволять попередити вчинення різноманітних злочинів. Пріоритетом має бути саме попередження, а не констатація вчинення злочину.

Стрічка новин