В минулому році полтавці рідше зверталися до послуг міського центру зайнятості

Але, в той же час, зріс і рівень працевлаштування. Минулоріч своє місце роботи знайшло майже 4 800 осіб.

Кількість залучених осіб до різних форм зайнятості у 2012 році, розповідає директор Полтавського міського центру зайнятості Оксана Попова, виправдала всі сподівання. Адже ринок зайнятості залишився на прогнозованому рівні.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Кількість шукачів роботи в 2012 році дещо нижча, ніж у 2011. В цифровому значенні це 96%, на 4% ми менше обслужили шукачів роботи, аніж в 2011 році/

У минулому році зріс рівень працевлаштування. Так за сприяння служби зайнятості, продовжує Оксана Попова, працевлаштовано 4 780 осіб. Це майже 40 % від загальної кількості осіб, які скористалися послугами служби зайнятості. Крім того, майже 2000 безробітних активно залучали до оплачуваних громадських робіт, і 900 осіб пройшли профільне навчання. Що ж до допомоги по безробіттю, то її мінімальний розмір становить 544 гривні. Максимальний розмір, наголошує спеціаліст, - це показник середнього рівня заробітної плати, який склався в різних галузях господарства нашого регіону. За останніми даними він становить 2 916 гривень. Але вже незабаром, зазначає Оксана Попова, ці цифри дещо зміняться.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

З набранням чинності в новій редакції Закону «Про зайнятість населення» встановлюється, що максимальна допомога буде у розмірі чотири прожиткових мінімуми для працездатних осіб, визначених законом/

І становитиме ця допомога 4 536 гривень. Сьогодні ж середній розмір виплати, говорить Оксана Попова, складає 800-900 гривень.

Стрічка новин