Для одних новорічні свята – відпочинок, а для інших – робота

Так упродовж останніх днів оперативні служби міста працювали у посиленому режимі. Завдяки цьому зустріч 2013 року у Полтаві пройшла без масштабних надзвичайних ситуацій.

Зустріч 2013 року для правоохоронців та мнс-ників не перетворилася на надзвичайну подію. В першу чергу це стало можливим, говорить начальник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв, завдяки високій правовій свідомості самих громадян.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Цей рік не був винятком. Загалом з 31 на 1 було до 10 масових заходів, взяло участь понад 8 тисяч громадян. Жодного правопорушення або злочину допущено не було/

Що ж до надзвичайних ситуацій, зазначає керівник центру пропаганди управління МНС Віталій Шкаревський, то тут теж – без трагічних наслідків. Протягом 31 грудня та 1 січня в області сталося 11 надзвичайних подій, з них – 6 пожеж. Одна з таких відбулася в Гадячі.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУ МНС України в Полтавській області

Була нескладна така пожежа, виникла у Гадячі, де о 8.40 надійшло повідомлення про те, що горить будівля і там люди/

Внаслідок пожежі 5 постраждалих були доправлені до районної лікарні, де вони отримали необхідну допомогу. Взагалі ж, зазначає Віталій Шкаревський, такий низький показник надзвичайних подій залежав ще й від злагодженої роботи самих рятувальників.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУ МНС України в Полтавській області

Проводилися чергування, рятувальники біля кожної ялинки, де проводилися фейєрверки, де масове святкування, чергував наш автомобіль/

1 січня на території області пройшло 24 масових заходи, де взяло участь близько 15 тисяч громадян. Тут правоохоронці, зазначає Юрій Сулаєв, теж спрацювали на випередження.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

На ці заходи було залучено близько 200 працівників міліції, в тому числі - і внутрішніх військ. Всі заходи пройшли без зауважень, за що ми дякуємо організаторам, учасникам цих новорічних дійств/

Стрічка новин