У Полтаві чоловік упав у шахту ліфта

Бути обережними та дивитися під ноги варто не лише на вулиці – травмуватися можна і у під'їзді будинку. Для полтавця, який напередодні новорічних свят впав у ліфтову шахту, цей випадок закінчився смертю. Більше про це знає Крістіна БрігІда.

Напередодні новорічних свят до оперативно-координаційного центру Територіального управління МНС України в Полтавській області надійшло повідомлення про те, що в шахту ліфта впав громадянин. Про подію повідомили мешканці будинку, які почули крики в ліфтовій шахті. На місце події одразу виїхало чергове відділення аварійно-рятувального загону.

/Геннадій Забуга, старший чергової зміни аварійно-рятувального загону ТУ МНС в Полтавській області

Оскільки він був у глибині шахти, ми здійснили аварійний спуск по підняттю постраждалого. Постраждалий був дійсно у тяжкому стані/

Постраждалий потребував першої медичної допомоги, яку йому надали рятувальники.

/Геннадій Забуга, старший чергової зміни аварійно-рятувального загону ТУ МНС в Полтавській області

Ми надали першу медичну допомогу, ми наклали шину, підняли на м'яких носилках уверх, а далі – передали спеціалістам «Швидкої допомоги»/

Як чоловік потрапив до шахти, точно невідомо. Рятувальники припускають, що він впав із висоти сьомого поверху у той час, коли ліфт знаходився на дев'ятому. Унаслідок отриманих травм чоловік помер.

Стрічка новин