Полтавські діти продовжують дізнаватися секрети майстерні Діда Мороза

У цьому їм допомагають актори та творчі колективи Міського будинку культури. Утім, останній готує для полтавської малечі й інші сюрпризи.

Щороку під час новорічних свят Міський будинок культури тішить маленьких полтавців розважальними програмами. І цей рік не став винятком. Починаючи із 19 грудня – дня Святого Миколая – і до 10 січня Міський будинок культури вітає дітей із новорічно-різдвяними святами. У якості подарунка – нові розважальні програми.

/Леся Овчиннікова, директор Полтавського МБК

Ми в цьому році підготували дуже багато різноманітних програм. У глядацькій залі ми запрошуємо на казку «Секрети майстерні Діда Мороза», а у виставковій залі це ігрова програма «Кришталеві дива». А також є дискотечна програма для дітей старшого шкільного віку, яка називається «Злови свою мрію»/

Такі свята із захватом сприймають як малюки, так і їхні батьки. На подібних виставах у дорослих є чудова нагода повернутися у дитинство та відчути себе дітьми. Вони, як і малеча, чекають лише на приємні емоції від побаченого.

/Бліц

Дуже приємної насолоди для діток. А дітки будуть задоволеними, і ми будемо задоволені/

Дід Мороз і його вірний помічник Смурфик ділилися із маленькими глядачами секретами своєї майстерні. Цього року саме цей казковий персонаж став родзинкою новорічних програм. Хотілося, говорить Леся Овчиннікова, щоб ці свята стали цікавими не тільки глядачам, а й самим учасникам вистав.

/Леся Овчиннікова, директор Полтавського МБК

Задіяно більше 400 учасників різноманітних колективів. А це – теж діти, їм теж хочеться свята, хотілося цікавого чогось/

Цікавою та захоплюючою – такою виявилася подорож у казкову країну Діда Мороза.

Стрічка новин