У Полтаві почали працювати соціальні патрулі

Аби попередити імовірні випадки загибелі людей від переохолодження, Державна служба з надзвичайних ситуацій, соціальні служби та медичні працівники Полтави об'єдналися задля цілодобової роботи. Такі соціальні патрулі чергують у місцях, де можуть знаходитися люди, які потребують допомоги.

У період з 30 грудня по 8 січня на території Полтави працюють соціальні патрулі. Основне їх завдання – надавати допомогу тим громадянам, які її потребують. Соціальні патрулі працюють цілодобово. Автомобільним транспортом спеціалісти об'їжджають ті місця, де можуть знаходитися люди, яким необхідна допомога. В залежності від ситуації, говорить головна медична сестра Червоного Хреста, потерпілих доставляють до найближчого пункту обігріву або лікувального закладу.

/Валентина Ротик, головна медична сестра Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Допомога була надана у вигляді ліків, у декого боліли руки, ноги, голова, робили перев'язки, в кого були відморожені пальці/

Під час своєї роботи патрулі роздають все необхідне для комфортного існування під час несприятливої погоди. Це і одяг, і ліки, і тепла їжа. Таких дій рятувальників, переконані полтавці, в першу чергу потребують соціально незахищені категорії громадян.

/Сергій Лаврик, перехожий

Рятувальники зробили пункти обігріву, де люди можуть попити чай, бутерброди, відігрітися, Червоний Хрест допомагає одягатися, видає теплі речі/

До роботи рятувальників, медиків та громадських організацій пропонують долучитися і всім небайдужим, адже це, певні, – спільна проблема.

/Артем Іванюк, провідний спеціаліст Полтавського міського центру для сім'ї, дітей та молоді

При можливості допомагати, ця проблема існує, не будьте байдужими. Тільки разом ми її подолаємо/

Стрічка новин