Науковців технічного університету відзначили Державною премією України в галузі науки і техніки

Останнє в цьому році підсумкове засідання вченої ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відзначилося непересічною подією. Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко привітав авторський колектив науковців вишу із відзначенням Державною премією України в галузі науки і техніки.

2012 рік для Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка видався результативним, відзначають на підсумковому засіданні вченої ради вишу. Серед найзнаковіших подій – вручення Державної премії науковцям ПолтНТУ. 25 грудня 2012 року Прем'єр-міністр україни Микола Азаров відзначив авторський колектив останніх Державною премією України в галузі науки і техніки за роботу «Високоефективні технології та комплексні констукції в промисловому і цивільному будівництві». Окремо керівництво країни звернуло увагу і на той факт, що усі відзначені автори на чолі із ректором з одного вишу, і їх досягнення базувалися тільки на власних розробках – це зустрічається не часто.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

Об'єднавши зусилля чотирьох наукових шкіл нашого університету, це наукова школа по надійності сталевобетонних конструкцій, механізація ручної праці в будівництві, і що найхарактерніше – це нова економічна школа, яка ефективно діє в нашому університеті і яка могла описати ефективність від впровадження новітніх технологій в цивільному і промисловому будівництві/

До складу колективу входив і керівник, до речі, єдиної в Україні наукової школи механізації ручної праці в будівництві, Заслужений працівник вищої школи України Олександр Онищенко. Колишнього ректора ПолтНТУ відзначили посмертно.

У наступному році, впевнені у вченій раді на чолі із нинішнім очільником вищого навчального закладу Володимиром Онищенком, 10 наукових шкіл університету продовжать свою роботу та співпрацю із Академією наук України.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

Сьогодні ми маємо 40 випускаючих кафедр, на яких здійснюється високоефективна наукова діяльність, і я думаю, що в наступних роках ми будемо продовжувати нашу активну наукову діяльність і будемо сподіватися, що будемо мати такі результати і в подальшому/

Стрічка новин