Новорічна ніч – час, коли здійснюються мрії

Вихованці полтавських інтернатів про це знають. Адже напередодні Нового року для них традиційно влаштовують святкові ранки із подарунками та сюрпризами. Цього разу презентом для вихованців інтернатів стала вистава Полтавського академічного обласного театру ляльок. Побували у ляльковому театрі і наші кореспонденти.

Новий рік - одне з найулюбленіших дитячих свят. Воно приносить малечі солодощі та подарунки. А ці діти чекають на Діда Мороза з особливим нетерпінням. Вихованці шкіл-інтернатів міста уже звикли напередодні Нового року відвідувати святкові ранки.

/Джамал, вихованець Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату №2 імені Н.Крупської

Ми завжди сюди їздимо, кожного року. Завжди чекаємо цю виставу, щоб було цікаво, добре. Нам подобається ця вистава/

Ляльковий театр ще називають казковим палацом. Де, як не тут, мріяти про заповітне.

/Алевтина Ключинська, директор Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату №2 імені Н.Крупської

Наші вихованці мріють бути щасливими, про те, щоб добре вчитися, щоб добре до них ставилися люди. Особливо дорослі вихованці мріють про те, щоб потім у житті знайти своє місце, ну а малюки мріють про те, щоб їм було добре і щоб частіше до них приходив Дід Мороз/

Вистава «Морозенко» у виконанні акторів Полтавського академічного обласного театру ляльок стала чудовим сюрпризом для малечі. Зустріч із полтавськими митцями перед Новим роком уже стала доброю традицією, говорить начальник управління культури Полтавської облдержадміністрації Геннадій Фасій.

/Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської облдержадміністрації

Кожного року ми ставимо нову програм. Цьогорічна вистава «Морозенко» теж поставлена нашими акторами, режисером нашого театру. Сьогодні не прем'єра, але для цих дітей, вони переглянуть її вперше/

Перші враження від переглянутого не змусили себе довго чекати. Гучні оплески та усміхнені обличчя дітей стали кращим доказом того, що свято вдалося.

Стрічка новин