До нового року своїм абонентам готує подарунок і компанія ВОЛЯ

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/BI-lW_RLgPCo7

Клієнтам принагідно до новорічних свят пропонують переглянути улюблені новорічні фільми і тематичні шоу-програми, а для новим абонентів – нові пропозиції.

На порозі – найочікуваніше свято – Новий рік. Це яскраві емоції, подарунки й чудова нагода побути в колі сім'ї та друзів. Уявити новорічні та різдвяні свята без телебачення та інтернету неможливо. Інтернет за лічені секунди з'єднає із рідними та знайомими із усього світу. І вітальна листівка вчасно знайде адресата. Телевізор порадує улюбленими новорічними фільмами та «блакитними вогниками».

/Бліци

- Перший канал, Росія, Інтер - все залежить від телепередачі. І під новий Рік взагалі перемикаю із однієї програми на іншу

- Напевне «Іронію долі», її завжди показують

- По скайпу, і тітка у мене за кордном, і бабуся у США

- Як правило фільми. Радянські комедії

- Казки дитячі улюблені. «Вечора на хуторі близ Диканьки», «Морозко» – мої найулюбленіші

- «Іронія долі», обов'язково, і всі новорічні шоу, які будуть іти/

Радісні миті новорічних свят подарує полтавцям компанія ВОЛЯ. Інгрідієнти для смачного святкового телеменю цьогоріч особливі - майже 150 найкращих вітчизняних та міжнародних цифрових програм та 9 HD-каналів. А це - найпопулярніші новорічні шоу, улюблені фільми, музика і нові відкриття. Навіть можна влаштувати вдома феєричну HD-вечірку. Хочете подивитися з родиною цікаві нові фільми – для вас новий сервіс «ВОЛЯ Кіно HD». 31 грудня абонентів ВОЛІ чекає захоплюючий марафон кінокомедій, а найменших глядачів – запальна героїня мультфільму Маша з новими казками.

/Катерина Лебеденко, консультант контакт-центру ВОЛЯ

У подарунок до Новорічних свят ВОЛЯ дарує відкриття доступу до всіх цифрових каналів. Наві абоненти зможуть скористатися спеціальною пропозицією і отримати всі ТВ канали і високошвидкісний інтернет на швидкості до 60 Мбіт на секунду на 3 місяці без обмежень. Для цього небхідно внести один раз аванс у сумі 100 гривень/

З ВОЛЕЮ спектр яскравих вражень та відкриттів у новому році гарантовано.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію