Круговерть новорічних ранків продовжує захоплювати маленьких полтавців

Подарунки, розваги, солодощі – без них не проходить жодне свято. Разом із малечею у казкову передноворічну атмосферу занурювалися і наші журналісти.

Зовсім мало часу залишається до Нового року. Дід Мороз зі Снігуронькою поспішають в останні дні привітати полтавську малечу із прийдешніми святами. Більше того, діти, які цього дня завітали на свято до Міського будинку культури, потрапили до оселі Діда Мороза, де їм випала нагода не лише побачити старого чарівника, а й посидіти у нього на колінах. Із Дідом Морозом малеча поділилася, які подарунки хоче знайти під ялинкою у новорічну ніч.

/Бліци

- Я хочу отримати на Новий рік справжню собаку.

- Конструктор, магазин ще, барабанчик.

- Качечку.

- Цукерки.

- Цукерку. - А ще що? - Більше нічого/

Утім, це був лише початок. Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який став організатором свята, підготував для полтавської малечі ще багато сюрпризів. 700 маленьких глядачів поринули у чарівний світ казки «Майстерня Діда Мороза». Разом з героями дійства діти грали в ігри та допомагали їм протистояти злим силам. Захоплюючий світ казки прийшовся до вподоби полтавській малечі. Своїми виступами присутніх також потішили кращі танцювальні, театральні та вокальні колективи Міського будинку культури.

/Артем, прийшов на новорічне свято

Я прийшов сюди, тому що мені дуже подобається. Я вже тут колись був. Мені дуже подобається/

І, звичайно, ніхто не пішов зі свята без подарунка.

Крістіна Брігіда

А в торгівельно-розважальному центрі «Київ» теж активно святкують Новорічні свята. Відділ у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації не забуває про дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Так вже традиційно для соціально незахищених категорій юних жителів Полтавщини провели захід під назвою «Новорічна феєрія». На святковому ранку діти мали можливість поспілкуватися з улюбленими казковими героями. Привітати малечу завітали веселі Маша і Ведмідь, чарівна Киця, рожевий Хрюня, модниця Корівка і, безумовно, символи новорічних свят - Дід Мороз та Снігуронька. Протягом заходу малечі не давали нудьгувати. Веселі ігри, танці та вікторини не давали дітям нудьгувати. Після закінчення святкової програми ніхто не пішов додому з пустими руками. Кожна дитина отримала солодкий подарунок від представників обласної влади.

Стрічка новин