Полтавські синоптики обіцяють вже у п'ятницю ввечері розігнати туман у місті та навіть прогнозують мінусову температуру

А ось наскільки «впаде» градус і яка погода очікує на полтавців найближчим часом та чи побачимо сніг у Новорічну ніч – дізнавались наші журналісти.

Уже в суботу, 29 грудня, полтавська майже весна зміниться на зимову прохолоду, обіцяють синоптики. Тепло, що надходило із заходу, змінить холодне повітря. У ніч на суботу місцями на території Полтавської області прогнозують невеликий сніг. 30 грудня обіцяють до 7 морозу вдень, 31 -го - від 0 до -5.

/Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського центру з гідрометеорології

30 і 31 грудня на території області зберігатиметься погода без опадів. На дорогах місцями ожеледиця утримається. А вітер буде північно-західного напряму – 5 – 10 м/сек/

У Новорічну ніч навряд чи полтавці побачать сніг, говорять гідрометеорологи. На дорогах буде ожеледиця. А на термометрах стовпчики опустяться максимум до 8 градусів. Втім вже 1-4 січня, кажуть спеціалісти, знову потепліє: температура підвищиться до 0 вдень.

/Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського центру з гідрометеорології

Найхолодніша новорічна ніч в Полтаві була з 1969 на 1970 рік. Тоді температура знижувалася до 20 градусів морозу. А ось наступна – з 1970 на 1971 рік, навпаки, була найтепліша: тоді нічна температура була десь 3-4 градуси тепла/

Минулого року Новорічна ніч пройшла за температури плюс 1 зі слабким дощем, нагадують в Полтавському гідрометцентрі. І тільки з 2 січня у 2012-му температура почала знижуватися.

Стрічка новин