Отримала подарунки й малеча на новорічному ранку від Фонду захисту та підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби

Окрім презентів та святкового настрою на святі додали танців, пісень та різноманітних ігр та конкурсів.

Новорічна пора – чи не найулюбленіший час для дітей всіх поколінь та країн. До святкових ранків вони готуються заздалегідь: загадують, чого попросити у Діда Мороза, і, звичайно, підбирають карнавальні костюми. Так і цього дня Новорічний ранок, організований Фондом захисту та підтримки талановитих дітей імені Анатолія Тихоновича Кукоби, зібрав в одному залі чи не всіх казкових персонажів та героїв мультфільмів.

/Бліци

– Я прийшла в костюмі Зимушки-зими. Його мама допомагала робити, паєтки на сукні вишивала

– Це костюм Мушкетера. Мені дуже подобається цей герой. У мене є три серії про цього героя

– Костюм називається «Супермен». Колір дуже добрий. І в мене є ще маска вдома до нього

– Це костюм Звездочота. Це казковий герой + розказує віршик/

Підготували віршики й інші діти – кожному кортить розказати їх Діду Морозу, але для початку зійде і наша знімальна група.

/ІНТЕРШУМ

ДІТИ ЧИТАЮТЬ ВІРШІ/

А ось організатори підготували для дітей усілякі розваги та подарунки. Особлива увага – командним конкурсам та естафетам, адже малечі на ранок запросили чимало.

/Анатолій Лобач, директор ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей ім.А.Т.Кукоби»

Запрошено близько 120 дітей віком від 3 до 12 років. Це діти підприємств, організацій, установ, які співпрацюють з Фондом. Це спонсори, різні заклади державні, дитячі колективи/

Плюс діти вчителів, лікарів та журналістів, – доповнює Віра Кальник. Для дітей – це чудова нагода розважитися, а для дорослих – згадати засновника Фонду Анатолія Кукобу, який свого часу і започаткував такі святкування.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей ім.А.Т.Кукоби»

Ще раз нагода згадати Анатолія Тихоновича, який багато років віддано працював для цього міста, який створив цей Фонд, який сьогодні запросив діточок/

Стрічка новин