У мешканців будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 36 у середу зранку у воді були всі дев'ять поверхів

Весь ранок у середу жителі будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 36 боролися із величезною кількістю води, яка заливала їх під'їзд. З дев'ятого по перший поверхи стіни будинку разом з електрощитовими та іншим електричним обладнанням повністю були просякнуті водою.

Перші наслідки потепління одними з перших відчули полтавці, які проживають за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 36. Ранок для них, розповідають, видався просто героїчним.

/Ніна Звягольська, жителька будинку по вул.Б.Хмельницького, 36

Сьогодні відкрили двері на майданчик, а там стоїть вода, дуже багато, і вона ллє до першого поверху. Ми стали підставляти відра, піднімати голову на дах/

Сусіди ледь встигали збирати воду, продовжує Ніна Звягольська. Більше 60 відер рідини за дві години назбирали лише жителі 9 поверху. Одразу ж, побачивши, що коїться, мешканці третього під'їзду почали шукати, хто б їм допоміг вирішити цю проблему.

/Ніна Звягольська, жителька будинку по вул.Б.Хмельницького, 36

Не було ще 8.00 – подзвонили в аварійну. Жінка відповіла: «Це не до нас. Дзвоніть в ЖЕД». Дочекалися 8.00, подзвонили до дільниці №5 за телефоном, який нам дала аварійна/

Вже після дев'ятої години в будинку почали працювати спеціалісти, які намагалися визначити передумови такої аварійної ситуації. Причиною ж цього потопу, повідомив начальник п'ятої житлово-експлуатаційної дільниці міста Микола Тюш, стала зливна труба, вода в якій під час низьких температур, що останнім часом атакували місто, просто перемерзла і не давала можливості вільно протікати тій рідині, яка утворилася внаслідок потепління. Неусунення цієї проблеми, говорить спеціаліст, могло б призвести до негативних наслідків. Адже вода почала текти не лише до квартир мешканців, а й заливала все електричне обладнання у під'їзді. Та вже до 12 години аварію було ліквідовано. Місце, де саме замерзла вода, комунальники знайшли, і за допомогою високих температур розтопили так звану крижану пробку, яка утворилася у зливній трубі.

Стрічка новин